Personalul angajat în aparatul de specialitate al primarului şi în cadrul serviciilor din subordinea consiliului local
Nr Nume Prenume Funcţia Structura Funcţionar public
1 APOSTOL MIHAELA referent Compartiment impozite si taxe locale da
2 ARDELEANU ELENA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
3 AVRAM DENISA-FLORENTINA inspector Compartiment impozite si taxe locale da
4 BANCILA CRISTELUTA-MARIOARA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
5 BERESCU MARIANA-LETITIA inspector Compartiment registrul agricol da
6 BOTOAGA LOREDANA-STEFANIA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
7 BUMBACEL MADALINA-GABRIELA inspector Compartiment buget, finante, contabilitate da
8 CIAUS SILVICA-REMA inspector Compartiment buget, finante, contabilitate da
9 COCONA ION secretar general secretar general da
10 CORDON GEORGETA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
11 COSTACHE NICOLETA-LUMINITA inspector Compartiment stare civila, asistenta sociala da
12 DAVID BOGDAN-LIVIU inspector Compartiment executari silite da
13 DEACU AUREL muncitor calificat 3 Compartiment personal cu contract de munca -
14 DIMA FLORICA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
15 DIMA IULIANA asistent medical comunitar Compartiment asistenta medicala comunitara -
16 DUDAU DANIELA mediator sanitar Compartiment asistenta medicala comunitara -
17 GANCIU VIOREL asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
18 GHEORGHE MARIANA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
19 IONESCU ELENA-ALINA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
20 IVAN IOANA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
21 MANGULICA GHEORGHE inspector Compartiment serviciul voluntar situatii de urgenta da
22 MANGULICA IONELA consilier achiziții publice Compartiment achizitii publice da
23 MANOLACHE MARIANA guard Compartiment personal cu contract de munca -
24 MANZALA FLOAREA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
25 MIHALEA IOANA-DANIELA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
26 MIRON IORDAN sofer 1 Compartiment personal cu contract de munca -
27 OPREA MARIANA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
28 RADUCAN VASILE asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
29 ROMULESCU DOMNICA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
30 SECUI ELENA referent Compartiment impozite si taxe locale da
31 STAMATE RUXANDA bibliotecar treapta l a Compartiment cultura de utilitate publica -
32 STOICA NICULINA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
33 TALPAN IORDANA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
34 TUDOR DUMITRA inspector Compartiment registrul agricol da
35 UNGURU NINETA inspector Compartiment urbanism si amenajarea teritoriului da
36 VATUI VICTORIA asistent personal Compartiment asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav -
37 VOROVENCI ANISOARA inspector Compartiment registratura, relatii cu publicul, arhiva da